Eko láhev Vapur

Ovlivnila mě bannerová reklama na googlu, chtěl jsem si kvůli ní koupit rolovatelnou eko-lahev za nějakých 100 korun. Vyplnil jsem adresu a byl rád, že je firma z Brna, takže si můžu lahev vyzvednout osobně bez poplatků. A pak mi nabídli platit účtem nebo kartou. Pokud nemám ani jedno, musím zaplatit 80 korun za balík, i když mají sídlo šest minut tramvají od místa, kde bydlím. To mě od nákupu odradilo. Díky bohu. Nevím, co bych s tou lahví dělal.

Ale ve skutečnosti na tu lahev musím pořád myslet. Nevidím v ní nic, co by mohlo být zajímavé přímo pro mě jako osobu. Dobré pocity z ochrany životního prostředí vynechme, mluvíme tu o prakticky sobeckém využití věci, které je, dle mého názoru, v tomto případě právě nemožné. Srovnejme si svou situaci se situací, kdy bychom onu eko-lahev měli volně k dispozici.  Naplníme lahev, vypijeme obsah, lahev vyhodíme. Naplníme eko-lahev, vypijeme obsah, eko-lahev srolujeme. Kde je ta moje výhoda? V rolování? Já nerad roluju. Vy rádi rolujete? V době, kdy veřejná pítka jsou od sebe umístěna tak daleko, že při překonávání té dělící vzdálenosti stejně zemřeme dehydratací, je možnost mít lahev stále s sebou volně k naplnění bezpředmětná. Smažte si tu karbonovou stopu sami, já žádám svou výhodu.

 

Zdroj produktu: https://vapur.cz/

  1. koupila jsem tu lahev bráchovi a ségře k vánocům s tím, že zmačkat ji po škole do tašky bude pro ně lehčí než tam rvát prázdnou petku…. a však, ta hloupá lahev protýká, ne moc, ale i tak…. a navíc opravdu blbě se z ní pije jak je celá taková…. chapadlová 😀 úplně bezpředmětný něco takového mít

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Up Next:

Jednorázové nádobí

Jednorázové nádobí