Happy B-day, Annie

Máš u mě nějaké dary ♥ Není jich moc, protože lpíš i na Vánocích, ale musím je sdílet, aby ti nikdo nekoupil to samé. Nevím, o čem jsou ty knihy, ale vzal jsem celou trilogii. Protože na obálce druhého dílu jsou dvě postavy, co vypadají jako my. A taky z obavy, že první kniha nebude tak dobrá, aby sis chtěla pořídit další díl a zjistila, že na obálce druhého dílu jsou dvě postavy, co vypadají jako my…

Naštěstí jsem posléze zjistil, že hlavní hrdinkou knihy je třináctiletá Oksa stěhující se z Paříže do Londýna, kde nastupuje do školy se svým nejlepším kamarádem Gustou – krasavcem, ze kterého holky šílí (to jsem samozřejmě já) a který zná Oksu nejlépe ze všech a tahá ji z problémů. Oksa má taky ráda Muse, Paramore a Linkin Park.

Víc nevím, ale snad jsou ty asociace dostatečně silné. A kdyby ty knihy byly přesto moc špatné, pořád jsou alespoň dost tlusté, takže zaplní poměrnou část v knihovně a ty budeš vypadat jako inteligent.

 

Dokud si někdo nepřečte název.

 

Který je docela velkým písmem.

 

 

Mám Tě rád.

 

happy b-day annie

Happy B-day!

  1. Děkuju Ti! :love: Příběh těch knih se mi podle tvého popisu zdá skvělý, takže se moc těším, až si je přečtu! A také se moc těším na ty lektvary.. má sbírka se rozrůstá. :love:

    Promiň za ty Vánoce. (Nemusíš mi kupovat tolik darů.)

    Mám tě ráda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Up Next:

Řešení? Leda ve snu

Řešení? Leda ve snu