Happy B-day, Annie

Máš u mě nějaké dary ♥ Není jich moc, protože lpíš i na Vánocích, ale musím je sdílet, aby ti nikdo nekoupil to samé. Nevím, o čem jsou ty knihy, ale vzal jsem celou trilogii. Protože na obálce druhého dílu jsou dvě postavy, co vypadají jako my. A taky z obavy, že první kniha nebude tak dobrá, aby sis chtěla pořídit další díl a zjistila, že na obálce druhého dílu jsou dvě postavy, co vypadají jako my…

Naštěstí jsem posléze zjistil, že hlavní hrdinkou knihy je třináctiletá Oksa stěhující se z Paříže do Londýna, kde nastupuje do školy se svým nejlepším kamarádem Gustou – krasavcem, ze kterého holky šílí (to jsem samozřejmě já) a který zná Oksu nejlépe ze všech a tahá ji z problémů. Oksa má taky ráda Muse, Paramore a Linkin Park.

Víc nevím, ale snad jsou ty asociace dostatečně silné. A kdyby ty knihy byly přesto moc špatné, pořád jsou alespoň dost tlusté, takže zaplní poměrnou část v knihovně a ty budeš vypadat jako inteligent.

 

Dokud si někdo nepřečte název.

 

Který je docela velkým písmem.

 

 

Mám Tě rád.

 

happy b-day annie

Happy B-day!


Komentáře

  1. Annie Reprobate napsal:

    Děkuju Ti! :love: Příběh těch knih se mi podle tvého popisu zdá skvělý, takže se moc těším, až si je přečtu! A také se moc těším na ty lektvary.. má sbírka se rozrůstá. :love:

    Promiň za ty Vánoce. (Nemusíš mi kupovat tolik darů.)

    Mám tě ráda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.