Jak jsem podpořil romantiku v Brně

Kluci v Brně jsou docela sprostí, vulgární, neslušní – a holky celkem taky. Jsem ze severu, kde jsem na to nebyl tolik zvyklý. Poměr neslušných vůči slušným byl tak 30 ku 100. V Brně je to, co jsem vypozoroval, spíš 80 ku 100. Rozhodl jsem se s tím něco udělat.

Venčil jsem venku Quentina, russell teriéra milujícího aportování. Házel jsem mu talíř, když jsem si všiml mladé slečny na houpačce uprostřed jinak prázdného hřiště o kus opodál. Procházel jsem okolo a zamával jí, stydlivě zamávala zpět a dál se houpala.

Při cestě zpět jsem procházel znovu – utrhl jsem sedmikrásku, otevřel bránu od hřiště a přistoupil blíž k houpačce. Dívka se přestala houpat a jen na mě tázavě hleděla. Beze slova jsem k ní natáhl ruku se sedmikráskou. Zaskočeně si ji ode mě vzala a s užaslým výrazem tenounkým hlasem poděkovala. Usmál jsem se na ni očima, protože jsme oba měli roušku, a odešel.

Doufám, že jí to v budoucnu pomůže při výběru partnera, protože teď už ví, že si nemusí vybírat kluka podle toho, který z nich nejlíp krká.

Romantika doma

Před domem jsem potom utrhl další sedmikrásku, abych neopomíjel toho člověka doma. Hrál v posteli na notebooku hru. Sehnul jsem se k němu a abych ho nerušil, dal jsem mu tu sedmikrásku za ucho.

Quentin mu skočil na obličej, tu sedmikrásku mu vzal a sežral ji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Up Next:

Jak se Dom vyzná ve hrách

Jak se Dom vyzná ve hrách