Máte problém a nevíte, co s ním? Neexistuje žádná reálně uskutečnitelná možnost, jak ho vyřešit? Tedy potřebujete problémů více… Opravdu.

Představte si všechny vaše problémy. Jejich libovolné množství vám dává celkový počet 100%. Pokud vyřešíte svůj jediný problém, výsledek se nuluje a jste bez problémů. Ale pokud vážně neexistuje způsob, jak ho vyřešit? Přesto se můžete ze stovky dostat na padesát… Vytvořte si problém další! A ten vyřešte. Jste na krásných padesáti procentech. Chcete jít na 25? Ke svému primárnímu problému budete potřebovat nové problémy tři.

Nebuďte frustrovaní, mějte problémy. Čím více, tím lépe! Nechte je se akumulovat, pociťte jejich tíhu, a pak se jich zbavte. Vzduch se čistí a vy se cítíte lépe.

Chtěl bych tímto veřejně poděkovat svému spolubydlícímu, že si v tom vedru pustil playlist těžce nonartificiální hudby a zatížil mě tak novým problémem, který jsem snadno mohl vyřešit sluchátky se spuštěným Swissradio.ch. Ze dvaceti jsem tak hned skočil na šestnáct celých šest periodických procent. Na důkaz vděčnosti přikládám obrázek tančící pandy: