Jak předejít frustraci

Máte problém a nevíte, co s ním? Neexistuje žádná reálně uskutečnitelná možnost, jak ho vyřešit? Tedy potřebujete problémů více…

Opravdu. Představte si všechny vaše problémy. Jejich libovolné množství vám dává celkový počet 100%. Pokud vyřešíte svůj jediný problém, výsledek se nuluje a jste bez problémů. Ale pokud vážně neexistuje způsob, jak ho vyřešit? Přesto se můžete ze stovky dostat na padesát… Vytvořte si problém další! A ten posléze vyřešte. Jste na krásných padesáti procentech. Chcete jít na 25? Ke svému primárnímu problému budete potřebovat nové problémy tři.

Nebuďte frustrovaní, mějte problémy. Čím více, tím lépe! Nechte je se akumulovat, pociťte jejich tíhu, a pak se jich zbavte. Vzduch se čistí a vy se cítíte lépe.

Chtěl bych tímto veřejně poděkovat Františkovi, že si v tom vedru pustil playlist těžce nonartificiální hudby a zatížil mě tak novým problémem, který jsem snadno mohl vyřešit sluchátky se spuštěným Swissradio.ch. Ze dvaceti jsem tak hned skočil na šestnáct celých šest periodických procent. Na důkaz vděčnosti přikládám obrázek tančící pandy:

    1. Nijak: taky je to jen návod “Jak předejít frustraci” … 😀

  1. Četla jsem nejdříve “Jak předejít menstruaci” a pocítila vteřinové nadšení, že se jí dá předejít…no nic 😀

    Osobně když nemám problém, který musím řešit, nudím se. Je fajn nemít problém žádný, ale pak se stejně nějaký najde. Když mám víc problémů, baví mě dávat jim pořadí, podle kterého je budu brát…a stejně je pak řeším na přeskáčku.
    Nemusí to být problém, stačí něco, co je třeba řešit, pak mám pocit, že můj mozek nezahálí :3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Up Next:

Smůla umocněná na druhou

Smůla umocněná na druhou