hikaru tenshin hokonono

Jmenuji se Medard, říkám si Daredek, ale ostatní mě volají Hikaru. Vypadám fakt dobře a jím spoustu sendvičů. Nemám rád lidi s nízkým sebevědomím a nesnáším ty, co někoho ponižují. Žiju, abych jedl a jím, abych internetoval. Rád se občas sejdu s přáteli, ale nic se nemá přehánět. Tim nechci říct, že bych si s nimi nepřál trávit veškerý svůj volný čas. Spíš jen lehce naznačit…

Celkem nerad vařím, ale napsal jsem kuchařku. Fotky do ní asi nikdy nedofotím, protože vařím vážně nerad. Taky dělám velice nerad to, do čeho mě někdo nutí. Když mi napíšete seznam činností, kterým bych se měl věnovat, sednu si do křesla a budu se vztekat. Když mě necháte jen tak volně žít, začnu sám od sebe uklízet, vařit, prát, šít, kreslit… Ale když mě necháte samotného moc dlouho, nalepím všude nálepky a budu kreslit i po zdech – to dělám rád. A když mě necháte samotného ještě déle, umřu na samotu – jako tamagochi. To dělám nerad.

Nesnáším klauny a kolotoče. Vždycky tam stojím a čekám, jestli mě dřív zabije to dítě s cukrovou vatou, klaun, co se na mě nepřirozeně usmívá od vedlejšího stánku, chlápek, co se snaží svému děvčeti vystřelit papírovou růži, nebo adolescent, co právě rozbíjí tu atrakci za mnou. Nebo jestli na mě nějaká utržená atrakce spadne. Zjednodušeně vnímám pouť jako čiré zlo.

Z povahových vlastností bych ve svém případě vyzdvihl empatii a utajil, že jsem sasanka. Protože se ale neumím moc dobře přetvařovat a ani se o to nijak zvlášť nesnažím, raději přiznám, že mám silné sklony k mutualismu (to je to správné slovo, nepoužívejte symbióza). V praxi to funguje tak, že se upnu vždy k jedinému člověku, se kterým pak chci sdílet úplně všechno. Spojit naše mysli a schopnosti a zdolat svět. V lékařské terminologii tomu říkají závislá porucha osobnosti. Podle mě zní mutualismus mnohem lépe. Taky mám bipolární afektivní poruchu, emočně nestabilní osobnost, …bla bla bla, nekoukej na mě

Za důležité v dnešní společnosti považuji také zmínit, že nemluvím vulgárně a nepiju alkohol. Což jsou pravděpodobně nejvýraznější důvody toho, proč nikam moc nezapadám. Ale trápení s tím nemám. Žiju s přítelem a kočkou.