Od roku 2006 jsem příležitostný bloger bez tématu.

Tento blog nechce od Googlu žádná data o vašich zájmech, a proto se v zápatích článků zobrazují pro vás naprosto nerelevantní reklamy, generující se čistě podle obsahu daného článku a klíčových slov, která si pro reklamu nastavili marketéři.

Říkají mi Hikaru.

Jsem bipolárně afektivně porouchaný, nemám rád lidi s nedostatkem jódu (kretény, nedostatek jódu způsobuje kreténismus) a rád se válím a požírám cukroví.

Jmenuji se Medard Dominik, líbí se mi zdrobnělina Daredek, ale říkají mi Hikaru. Vypadám fakt dobře a jím spoustu sendvičů. – Komu dojde tato reference, je automaticky můj kámoš.

Jsem zvyklý dosáhnout všeho, co chci, ale nejsem trpělivý. Prostě jsem jen zvyklý, že mi všechno vychází, protože jsem dobrej.

Napsal jsem kuchařku.

Rád se občas sejdu s přáteli, ale nic se nemá přehánět. Tím nechci říct, že bych si s přáteli nepřál trávit veškerý svůj volný čas. Spíš jen naznačit.

Celkem nerad vařím, ale napsal jsem kuchařku. Chtěl mi ji vydat Fragment, ale za tři měsíce jsem nebyl schopen nafotit do ní fotky, protože… celkem nerad vařím.

Úplně nejraději trávím čas učením se nových věcí, protože mě baví být super.

Dělám “zbytečná dramata”.

Angažuji se v boji proti bezpráví, proto jsem také vegan, Greenpeace aktivista a člen Food Not Bombs.

Bipolární afektivní porucha, co jsem zmínil na začátku, znamená, že umím být víc šťastný i víc smutný než velký počet obyčejných lidí dohromady. Je to taková ta porucha, co když ji vidíte v televizi, hrozně se vám líbí a s hrdinou sympatizujete, ale jakmile znáte někoho takového doopravdy, nadáváte mu, že dělá “zbytečná dramata” a “řeší kraviny” a všude ho pomlouváte.

Vítejte na mém blogu.

photo of Hikaru Tenshin Hokonono