Pomoc shůry

Chápu, že nás – malých Hii-chanů – je málo, tedy není třeba vyrábět sériově klíčenky a hrníčky s našimi jmény, ale konečně přišel někdo, kdo si naší existence všiml. Někdo, kdo je ochotný vyrábět produkty pro nás bez ohledu na to, jaký je nebo bude trh. Někdo, kdo se rozhodl vzít nás za ruku a vést… A ten někdo je Dr. Beckmann a mám ho rád. S doktorem jsem se seznámil, když jsem naposledy pral prádlo.

Už mockrát jsem své bílé věci obarvil, ale mně to nevadí, u mě je to batika. Ovšem včera má nešikovnost zasáhla i Františkovu košili, a tak jsem musel jednat. Ale co chcete dělat, když nevíte, jestli vůbec existuje nějaký bezpečný způsob, jak textílii znovu odbarvit? A když už se tedy shodneme na tom, že v takovém případě je vhodné googlit, jaká klíčová slova k vyhledávání zvolíte? Já osobně hledal přímo nějaký výrobek, který by k tomu byl určen – a nenapadlo mě nic lepšího než “Odbarvovač pro omylem obarvené prádlo”. Připadal jsem si hloupě, ale výsledek vyhledávání mě velmi dojal.

odbarvovac

Pochopil jsem, že na světě existuje minimálně jedna osoba, která mi absolutně rozumí. Minimálně jedna osoba, která dokáže předvídat má pochybení, ale nesnaží se mě měnit – pouze mi nabídne prostředek, kterým svá pochybení můžu  napravit. Nevím, jestli existuje nějaký bůh, vyšší moc nebo něco podobného. Ale vím, že existuje Dr. Beckmann. A to mi stačí.

    1. Ano 🙂 Pokud chceš ale obnovit bělost prádla v pračce, je třeba zakoupit dvě balení. Je to napsané na krabičce zezadu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Up Next:

Jak předejít frustraci

Jak předejít frustraci