Řešení polarizací

Často mi byla vyčítána neschopnost přijímat hovory. Nazývám to neschopností místo neochotou, protože kdybych věděl, že se mi někdo snaží dovolat, pravděpodobně bych hovor přijal. Já mívám problém s vyšší mocí, co mě nutí telefon na převážnou část dne odložit na náhodné místo v bytě, kam se na něj jen občas chodím koukat… Nebyl by to problém závažný, kdybych měl zapnutý zvuk.

Jak se přinutit obnovit hlasitost poté, co vyjdu například z čekárny u lékaře nebo z jiných prostor, kde si telefon tlumím?

 

ŘEŠENÍ: polarizace
Kdykoliv se naskytne situace, ve které je vhodné telefon ztlumit, naopak zapnu službu XLoud, která z původně hlasitého zvuku udělá zvuk ještě hlasitější.

 

ZÁVĚR: Je mnohem přijatelnější omlouvat se sto různým lidem na stech různých místech, že jste si jako zapomněli vyzvánění vypnout, než omlouvat se stokrát tomu samému člověku, že jste si vyzvánění zapomněli zapnout. Sem tam mě nějaký ten noční e-mail téměř připraví o sluch, ale co je ztráta sluchu oproti ztrátě trpělivosti milovaného člověka.

 

Rozložte svou neschopnost na co nejvíce lidí. Hned budete všem připadat mnohem schopnější.

  1. Velmi zajímavé řešení situace! Zkusím ho též praktikovat. Třeba mi pak nebudou chodit vydírající videa. 😀 :uf:

  2. Zkusil jsem aplikovat nabízené kreativní řešení. Ráno mně ale budík vyděsil k smrti. Kromě mě i psa, babičku a nahluchlého souseda… Omlouvat se nahluchlému sousedovi bylo nad mé síly. Doufám, že milovaná bytost již brzy objeví telepatii, jinak fakt nevím….
    P.S.: Ovlivňuje délka komentáře počet zachráněných koťátek?! 🙂

    1. Ovšem, uvedené řešení je spíše aplikovatelné za předpokladu, že subjekt sdílí prostor pouze s milovanou osobou a nikoho jiného nemá, tedy: pokud jsem doma s přítelem, nevolá mi, nebude ho obtěžovat hlasitý zvuk. Pokud přítel doma není, není nikdo jiný, koho by zvuk obtěžoval. Mé doporučení: společný domov, teprve poté polarizace.
      Neovlivňuje :xixi:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Up Next:

Státní zaměstnanci

Státní zaměstnanci