Rychlost M

a tím M nemyslím pánský pohlavní úd.

 

Má existence sice není podmíněna životním úspěchem, jak jsem si v minulosti mohl všimnout, přesto mě ale nějaká myšlenka žene ku tomu, abych vyhovoval lidem ve svém okolí, a když ne jim, tak alespoň Františkovi. V zimních dnech tak většinou ve sněhu umírám horkem, protože po mně František vyžaduje, abych si vzal svetry ještě dva další na ty dva, co už na sobě mám, a pak je spokojený, že nenachladnu. A já jsem spokojený, že jsem mu vyhověl.

 

Této spokojenosti z vyhovění se mi ale dostává málokdy, protože málokdy se naskytne taková příležitost, kdy vyhovět dovedu. Například když po mně chtějí, abych jedl zeleninu, zkusím to po jeden dva dny, a pak mě ta potřeba spokojenosti z vyhovění přejde. Dlouhodobě se ale ucházím o různé tituly, jedním z nich je i Nejlepší hospodyněk, který se mi ještě získat nepovedlo. Přesto byl dnešní den úspěšný. Stalo se to tak.

 

Františkovi při nákupech nejsem k přílišnému užitku, protože si nepamatuji seznam, nemám moc peněz, neunesu těžký košík a občas vrážím do lidí, protože nedávám pozor. Dlouho jsem hledal, čím bych mohl pomoci, až mi jednou vyčetl, že mi dlouho trvá, než otevřu dveře. Ideální by prý bylo, kdyby se kvůli dveřím vůbec nemusel zastavovat, ale zároveň abych šel s ním. Nepovažoval jsem to za výzvu, dokud jsem to nezkusil. Dvoje dveře na čip, výtah a dveře na klíč.

 

Po nesčetných pokusech a probdělých nocích ovšem nastal tento den. Den, kdy jsem získal svůj první titul…

 

DIPLOM

Františkem osobně vyrobený a předaný diplom !

 

Vyžádalo si to jen dva měsíce, tři dny a porušení několika fyzikálních zákonů.


Komentáře

 1. Ondřej Valů napsal:

  A jaké fyzikální zákony myslíš ? Protože pokud by bylo možné je porušit asi by se jako zákony neuváděly .

  1. hikaru napsal:

   Ale že jsem nejrychleji se pohybující člověk, tomu věříš..?

   1. Ondřej Valů napsal:

    A je to tu zase ; v jakém ohledu ? Asi by bylo logické předpokládat ,že běh tím nemyslis, a taky hlavně pohyb vůči čemu? ISS totiž léta celkem schnel :3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..