Skončete s komiksy!

Máte rádi komiksy? Opravdu hodně? Pak pravděpodobně nikdy nebudete bohatí. Nejspíš ani nebudete mít na pořádnou dovolenou, protože vždycky dáte přednost nějakému sběratelskému sešitu nebo limitované sošce. Přicházíte o zážitky. Možná jste si našli kolektiv, kde váš koníček není překážkou, nicméně pořád je faktem, že váš život se ubírá špatným směrem. Vykašlete se na to. Nějaké obrázkové knížky vám za tohle přece nestojí.

 

Představte si, kolik lidí jste mohli poznat a kolik věcí zažít, kdybyste nebyli pořád připojení k internetu a nečetli si o věcech, co si myslíte, že vás baví. Jsou to jen produkty. Výtvory cizích lidí, kterými od vás chtějí získat vaše peníze. A nikdy nemají dost, vydávají pořád nové a nové limitované edice a nechají vás klidně i zemřít v boji o poslední kus. Přemýšlejte. Opravdu s sebou necháte takhle manipulovat? Opravdu vám to stojí za to? Jsou to vymyšlené příběhy, prakticky pohádky. Žijte raději svůj život tak, aby byl pro vás zajímavější než příběhy, které vám přináší komiksoví tvůrci. Zažijte opravdové dobrodružství.

 

 

Nebo alespoň přesedlejte na Marvel! Už mě nebaví, že v padesáti procentech případů si musím komiksy doobjednávat v eshopu, protože v kamenné prodejně mají nové sešity hned vyprodané. A já toho nového Flashe prostě CHCI…!

 

Flash 1 Variant Print CoverPR_540f9ba732d217.71943312
 

 

Všechny si vás představuju jako toho pána ze South Parku 1008 „Make Love, Not Warcraft“.