Skončete s komiksy!

Máte rádi komiksy? Opravdu hodně? Pak pravděpodobně nikdy nebudete bohatí. Nejspíš ani nebudete mít na pořádnou dovolenou, protože vždycky dáte přednost nějakému sběratelskému sešitu nebo limitované sošce. Přicházíte o zážitky. Možná jste si našli kolektiv, kde váš koníček není překážkou, nicméně pořád je faktem, že váš život se ubírá špatným směrem. Vykašlete se na to. Nějaké obrázkové knížky vám za tohle přece nestojí.

 

Představte si, kolik lidí jste mohli poznat a kolik věcí zažít, kdybyste nebyli pořád připojení k internetu a nečetli si o věcech, co si myslíte, že vás baví. Jsou to jen produkty. Výtvory cizích lidí, kterými od vás chtějí získat vaše peníze. A nikdy nemají dost, vydávají pořád nové a nové limitované edice a nechají vás klidně i zemřít v boji o poslední kus. Přemýšlejte. Opravdu s sebou necháte takhle manipulovat? Opravdu vám to stojí za to? Jsou to vymyšlené příběhy, prakticky pohádky. Žijte raději svůj život tak, aby byl pro vás zajímavější než příběhy, které vám přináší komiksoví tvůrci. Zažijte opravdové dobrodružství.

 

 

Nebo alespoň přesedlejte na Marvel! Už mě nebaví, že v padesáti procentech případů si musím komiksy doobjednávat v eshopu, protože v kamenné prodejně mají nové sešity hned vyprodané. A já toho nového Flashe prostě CHCI…!

 

Flash 1 Variant Print CoverPR_540f9ba732d217.71943312
 

 

Všechny si vás představuju jako toho pána ze South Parku 1008 “Make Love, Not Warcraft”.

 

 1. Občas je lepší žít ten komiksový život, než ten reálný. :banghead:
  Zase ti nějaký komiks koupím, ale já kupuju jen Batmana, v ostatním se vůbec nevyznám. :nono:

 2. To je od tebe tak krásný, že zachraňuješ životy jiných a abys zachoval rovnováhu ve vesmíru, tak život komixových maniaků bereš na sebe! :love: Jsi tak šlechetný!
  (ps: ověření lidskosti mě nevýslovně vytáčí! je to vůči nám nelidem pěkně podlé… :banghead: )

 3. Můžu s nimi skončit, když jsem s nimi ještě nezačal? O.o
  Btw. odpověď na kontrolní otázku [_]-tři=5 jsem počítal víc než 10 sekund, to znamená že jsem špatný v matematice. :love:

 4. Komiksy jsou fajn, i když se mi líbí jenom některý. Co je to za hloupost s tím přicházením o zážitky?! Pro lidi, který komiksy baví, je fajn zážitek přečíst si komiks, který se jim líbí :D.
  Taky nesouhlasím s tím, že si lidi nemají číst o tom, co je baví. Když si myslí, že je to baví, tak je to nejspíš opravdu baví.
  Zabavení lidi, šťastní lidi :D.

  Manipulace mi přijde spší to tvoje rozmlouvání, aby si lidi nekupovali komiksy. Nikdo je k tomu nenutí, dělají to dobrovolně.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.