Tento příběh začal dávno, předávno, v pátek večer. Svět byl tehdy ještě plný barev a nadějí, barevných nadějí i nadějných barev, užíval jsem si život plnými doušky, těšil se ze všeho, na čem spočinul můj zrak… A v jeden okamžik zalíbila se mi tuze roztomilá Greenpeace Lego lodička.

Nepoznamenaný zklamáním ujal jsem se myšlenky, že tu loďku získám. Je jí jen jediný exemplář, a kdo by si ho zasloužil víc než já? Tehdy jsem se přihlásil do soutěže s Batmobilem na solární pohon. Dostat se do TOP 5 bylo tolik snadné, až mi to hnalo úsměv do tváře; mé blížící se vítězství bylo nezpochybnitelné.

Ve stejnou chvíli ale tam, za několika kopci a možná i jedním dvěma pohořími, povstal temně purpurový počítačový mág jménem Benedikt. Jeho temně purpurové síly se rozrůstaly už desítky let, nyní však nadešel okamžik, kdy se rozhodl být obávaným nejen pro své temně purpurové úmysly, ale i monstrózní činy, kterých se dopustí. A co je horší než zasadit ránu do srdce dítěte, které víc než cokoliv chce pouze vyhrát jednu Lego lodičku? Zavelel a síla jeho hlasu rostla. Stačil jen okamžik, aby získal nepřekonatelný náskok. Internetem se rozléhal jeho maniakální smích…

Ve skutečném světě vždy dobro nevítězí nad zlem. Na internetu nemá dobro šanci. Padlý jsem pozoroval černající oblohu. Úporný svit měsíce provokoval, jako by se mi chtěl vysmát vlastním vítězstvím nad temnotou. A pak ze tmy vystoupil první z rytířů, chrabrý Asu hlásící se do mých služeb. 

Opojen nenadálou mocí nechal jsem rozhlásit do všech stran, že verbuji armádu. Za úsvitu přicházeli, jeden po druhém: Asu, Soňa, Natty, Péťa a Momo. Pětice hrdinů, jejichž odvaha nebude zapomenuta. Povstali z temnoty, aby ukončili noc. A tak se zrodil tým ZLO…

Během lítého boje utrpěli jsme značné ztráty na čase, však spojením sil našich hlasů překonali jsme nezměrnou Benediktovu moc a dosáhli vítězství. Radost ale netrvala dlouho, neboť s vidinou porážky Benedikt z posledních sil zbylý čas zohýbal a nyní do konce soutěže zbývá dalších sedmadvacet dní!

Vysílením mí rytíři temnoty v pravé poledne padli, jen ti nejchrabřejší dál kříží meče s Benediktovou magií. Boj se změnil ve válku a Benediktova síla roste.

Proto vzývám Tvé jméno, staň se jedním z rytířů temnoty, přidej se do týmu ZLO! Bojuj po boku hrdinů a získej si respekt jako zasloužilý válečník! 

Pokud máš odvahu, kontaktuj mě soukromě jakýmkoliv způsobem, třeba na adrese tenshin@hikaru.cz  

Tým ZLO vs Benedikt

Legendou můžeš být i Ty.