Nedovolené nakládání s odpady

Vše se načítalo hrozně pomalu, disk byl už od sepnutí vytížený na 98-100%. Odhadl jsem to na defektní diskovou jednotku a po dlouhé době – čtyřech dnech – jsem opět zavítal za technikem. Po dvou hodinách si mě zavolal.

„Víš, že máš 248 GBovej koš…?“ zíral na mě nevěřícně sesunutý v židli tak, že skoro ležel. „Já tu hledal dvě hodiny problém a ty máš 248 giga v koši…“
Ledabyle jsem pokrčil rameny. „Je to možný. Já nerad mažu věci z koše, co kdybych si to rozmyslel? Vždycky je tu potenciální mo-“
Technik, nespouštějíc ze mě ani na okamžik zrak, klikl uprostřed mé věty myší.

Věděl jsem, co to znamená. Věděl jsem, že se to děje. Právě teď. Zatímco tu stojím.

Zůstal jsem stát s rukama rozhozenýma, jak jsem gestikuloval. Dýchal jsem jen ztěžka a pomalu. Zírali jsme si navzájem do očí. On do mých s absolutním nepochopením, ale touhou pochopit, já do těch jeho se strachem a bázní. Bylo naprosté ticho.

Dokud to neuslyším, je naděje…

Dokud to neuslyším… je naděje!

Ale pak jsem to uslyšel.

Hlasitý zvuk vysypaného koše.

jkh

  1. Chtěla bych poděkovat, mě velmi sympatickému, autorovi za tento blog, který jsem objevila zcela náhodou a stihla přečíst za jeden jediný den. Docela mě mrzí, že článku zde bylo tak málo. Málo kdy narazím na člověka který píše životní zkušenosti, dá se to číst a je to zábavné a občas i poučné v jednom. Protože rada zachraňuji koťátka a ráda dělám lidi šťastnými nemohla jsme si odpustit tento komentář. Řekla bych, že je škoda že není takových lidí více, ale to by potom ztratili na významu. Těším se na další článek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Následuje:

Les před námi

Les před námi